Segunda-feira, 27/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

ZOT JEPNA SUKSES!!!

ZOT JEPNA SUKSES!!!

ZOT JEPNA SUKSES!!!

Shperndaje kete lajmerim sa te mundesh, se nuk i dihet se kush klikim behet sebep per mire!…

Selamu alejkum miq!
Lus Zotin tia keni kaluar sa me mire keto dite vere me pune te bereqetshme dhe inshallah keni fituar Meshiren dhe Razine e te Madhit Allah!…

Doja t’ju njoftoja se FESTA E BAJRAMIT PER FEMIJE KA NEVOJE TE PERKRAHET NGA TE GJITHE NE SIDOMOS NE KETO PAK DITE QE NA KA MBETUR

Jeni te ftuar te beheni edhe ju pjese e shperblimit te Allahu i Lartesuar..

Jemi ne pritje te fondeve, qofte edhe dicka modeste se do te na hynte ne pune… mos na harroni ne lutjet tuaja!

Numri i kontaktit cel 0672842094

Numri i llogarise:
Raiffeisen Bank Sh.A
Enkeleda Gezim Matraku
IBAN: AL57202110130000000000829328 Valuta EUR
SWIFT: SGSBALTX

ALLAHU JUA SHPERBLEFTE ME TE MIRA DHE JU MBULOFTE BEKIMI I TIJ NE TE DY BOTET!!!

Me respekt organizatorja Enkeleda MATRAKU!

(Visited 106 times, 1 visits today)