Quinta-feira, 3/12/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Zgjidhja për problemin më të madh femëror Candida – ilaçi është i lirë dhe bëhet në shtëpi

Zgjidhja për problemin më të madh femëror Candida – ilaçi është i lirë dhe bëhet në shtëpi

Problemi më i madh femëror i Candidës, mund të kalojë me një recetë nga kuzhina juaj, e cila është e shpejtë dhe e lehtë për t’u bërë dhe me të vërtetë e fuqishme dhe efikase.

1 Filxhan kos

2 Hudhër e freskët

1 Karrota

pak rrënjë xhenxhefil

1/2 lugës e madhe kanellë

I vëndosim në blender karrotat dhe xhenxhefiln dhe i përziejmë për disa minuta, duhet hudhëra të ziehet në një enë tjeter, pastaj të gjithë përbërësit i vendosim ne kos.

Në fund hedhim edhe kanellën dhe lëreni të qëndroje për dy orë.

Pieni kosin dhe hani përbërësit para drekës.

Përdorni këtë koktej për të paktën një javë.

(Visited 135 times, 1 visits today)
Top