Segunda-feira, 11/12/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Zemërimi dhe sëmundjet

Zemërimi dhe sëmundjet

 

Sëmundjet të cilat i shkakton zemërimi:

-Dhembja e kokës
-Pagjumësia
-Ankthi i potencuar
-Depresioni
-Pasiguria
-Ndryshimi i mendjes
-Tensioni i lartë e gjakut
-Problemet e lëkurës si ekcema
-Problemet e stomakut si dhembje
-Infarkti
-Insulti-pika në tru.

 

 

@include "";