Quinta-feira, 17/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Xhinsengu për përmirësimin e humorit

Xhinsengu për përmirësimin e humorit

Xhinsengu
Xhinsengu përmban rritjen dominuese të trurit, përmirësimin e humorit dhe komponentët antiinflamatorë. Studime të ndryshme kanë treguar se pacientët e Alzheimerit të cilët përdorën xhinseng për të paktën tre muaj, patën një përmirësim të madh në funksionin e tyre njohës.

(Visited 162 times, 1 visits today)
Top