Sexta-feira, 17/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A vuan nga imuniteti i dobet?

A vuan nga imuniteti i dobet?

imuniteti

A vuan nga imuniteti i dobet?
Provo !

Rritja e imunitetit dhe vendosja e ekuilibrit psiqiko-tretës në trup

Në mëngjes dreke dhe darkë, merret një lugë e vogël e vajit të farës së zezë dhe hidhet në një gotë të mbushur përgjysmë me ujë të vakët dhe më pas hidhet një lugë e madhe mjaltë. Mbasi përzihet mirë pihet kështu për çdo ditë ditë {në mengjes drekë dhë darkë}, pas buke për një muaj rrjesht.

(Visited 477 times, 2 visits today)
Tags:
Top