Domingo, 20/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vjellja

Vjellja

vaj karafil

Vjellja

Nevojitet që mire të zihet karafili dhe ky çaj të ëmbëlsohet me mjaltë. Merret një filxhan para çdo shujte dhe kjo e ndalon vjelljen dhe e largon mundimin.

(Visited 91 times, 1 visits today)
Top