Sexta-feira, 3/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vetitë shëruese të farave të mbretërve

Vetitë shëruese të farave të mbretërve

Vetitë shëruese të farave të mbretërve:

Forcon shikimin.

Pastron zorrët dhe stomakun.

Rrit aftësinë seksuale

Pastron gjakun.

 Kundër magjisë.

Kundër syrit të keq.

Kundër shkeljes së xhindit.

Kundër depresionit,stresit,mërzitjes dhe lodhjes

 Kundër gjëndjes së keqe mendore.

(Visited 170 times, 1 visits today)
Top