Domingo, 11/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vetite ose dobite te lavandes

Vetite ose dobite te lavandes

Vetite ose dobite te lavandes :

  1. Ndihmon ne qetesimin e sistemit nervor dhe uljes se stresit,
  2. Ndihmon tek personat qe kan problem me gjume / ne gjume te rehatshem,
  3. Ka plot efekte antiinflamatore,
  4. Ndihmon ne pjesen e lekures ne mirembajtjen e saj,
  5. Ben pjese tek bimet antiseptike,
  6. Ndihmon ne shendetin e mire te flokeve,
  7. Ndihmon ne problemet e Zorreve.

(Visited 262 times, 1 visits today)
Top