Domingo, 11/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vazelinë dhe vezë, përzierje që do të ndryshojë jetë tuaj përgjithmonë. Përkujdesje për lekurën e duarve dhe të fytyrës

Vazelinë dhe vezë, përzierje që do të ndryshojë jetë tuaj përgjithmonë. Përkujdesje për lekurën e duarve dhe të fytyrës

Vaseline për nje lëkurë super të pastër në vetëm 5 minuta!
Mund te duket e veshtire per tu besuar, por ky kombinim me të vërtetë ekziston:

Vazelinë + vezë

Ky ilaç do t’ju japë nje lekure super të pastër per vetëm 5 minuta.

Çfarë duhet të bëni: Hidhni pak vazelinë në një tas, rreth 1/2 lugë çaji.
Tani merrni 1 vezë, dhe rriheni mirë.
Shtoni vezen e rrahur tek vazelina dhe përziejeni mirë (Nuk eshte e nevojshme të shtoni vezën e plote, vetëm rreth 2 lugë çaji)
Aplikoni këtë në lëkurën tuaj dhe përhapeni në mënyrë të barabartë .Lereni të thatë për 5 minuta dhe pastaj lajeni me uje te bollshem. transmeton 10gjera.com.

/©10gjera.com
përktheu j.memeli/

(Visited 808 times, 1 visits today)
Top