Quinta-feira, 23/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Vaska për foshnja

Vaska për foshnja

bliri
Vaska për foshnja

Në një liter uji të vluar i shtoni tre grushte të luleve të blirit dhe i zieni në temperaturë të ulët, dy deri në tre minuta.më pas e filtroni dhe e qitni në vaskën me ujë para larjes. Kjo vaskë i qetëson foshnjat dhe fëmijët si dhe u ndihmon që të bien më lehtë në gjumë.