Terça-feira, 7/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vajra qetësues,disponues dhe stimulues

Vajra qetësues,disponues dhe stimulues

temjani boswellia

Vajrat esenciale si kamomili,sherbeleja,livanda dhe jasmina kanë efekte qetësuese.

Greipfruti,rozmarina dhe trëndafili janë të popullarizuara për natyrën e tyre disponuese.

Mendra,xhenxhefili dhe eukalipti dhe ndoshta temjani thuhet se kanë esenca stimuluese.

Kamomili

kamomili

Sherbeleja

sherbelja

Livandalivanda shqip

Jasmina9k=(1)

(Visited 81 times, 1 visits today)
Top