Sexta-feira, 5/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaji shafranit është i dobishëm në trajtimin e këtyre sëmundjeve

Vaji shafranit është i dobishëm në trajtimin e këtyre sëmundjeve

Vaji shafranit është i dobishëm në
Në trajtimin e astmës
Në trajtimin e kollit
Në trajtimin e dhimbjeve në fyt
Në trajtimin e zorrëve
Në trajtimin e stomakut (shëron sëmundjet e stomakut)
Në trajtimin e imunitetit (rrit imunitetin)
Ndihmonë në uljen e niveleve të kolesterolit
Ndihmonë në zvoglinin e simptomave të depresionit
Përmban vitaminen B
Djeg celulitin dhe dhjamrat e tepërta

(Visited 83 times, 1 visits today)
Top