Sexta-feira, 31/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

VAJI KASTORI MREKULLI SHENDETESORE

VAJI KASTORI MREKULLI SHENDETESORE

vaj kastori

VAJI KASTORI MREKULLI SHENDETESORE

 

Forcon sistemin imunitar

– Sheron sklerozen e shumefishte

– Semundjen e perkinsonit

– Paralizen cereblare

– Humbjen e flokeve

– Dhimbjen nga artriti dhe reumatizmi

– Infeksionet maja

– Kapsllekun

– Pastron zorret

– Debllokon zorret

– Problemet gastrointestinale

– Çrregullime menstruale

– Migrenen

– Puqrra fytyre

– Djegiet nga dielli

– Infeksion mikotik I kembes

– Qeren

– Abresionsin e lekures

– Pezmatim

– Me masazh bene lehtesinin e nyjeve

– Sheron muskujt e lenduar.