Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

VAJI I MILINGONËS

VAJI I MILINGONËS

 

VAJI I MILINGONËS
Çdo grua është lakmuese për të patur një lëkurë të butë dhe të bukur, për ta bërë atë të ndjehet e sigurt.
Heqja e qimive nga zonat e padëshiruara ka qenë një pjesë integrale e një gruaje ideale që nga kohët e lashta, sepse një trup pa qime konsiderohet një shenjë e bukurisë dhe elegancës.
Vaji aplikohet mbas depilimit dhe shërben për të vonuar shfaqen e qimive te pa dëshiruara ne trupin tuaj.
Përdorimi
Mbasi të keni kryer depilimin masazhoni zonën përreth 5-10 minuta dhe mbas 4-5 orëve shplajeni zonën me sapun ose me një agjent tjetër të butë. Masazhimi me vajin e milingonës do të bëjë që si fillim të vonojë daljen e qimeve por mbas 3-4 herëve masazhim ju do të vëreni që nuk do të dalin shpejt qimet në trupin tuaj.

Mund ta gjeni ne:

Bioshop Gjilan (afer shkolles se mesme Mehmet Isai )

BioShop Gjilan Viber +37745810492

(Visited 380 times, 1 visits today)