Sábado, 13/8/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaji i linit dhe dobite e tij

Vaji i linit dhe dobite e tij

vaj_lini

Ky vaj natyral rekomandohet për mirëqenie dhe ushqim të trupit dhe konsiderohet të jetë burimi më i pasur në natyrë me acide yndyrore omega-3, që nevojiten për shëndetin e secilit sistem trupor.

Sistemi kardiovaskular, sistemi imunitar, sistemi i qarkullimit të gjakut, sistemi riprodhues, sistemi nervor, nyjet e gjithçka tjetër, përfiton nga përbërësit e vajit të linit.

(Visited 70 times, 1 visits today)