Segunda-feira, 13/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaji i bajameve eshte shume i mire per floket tuaj

Vaji i bajameve eshte shume i mire per floket tuaj

Vaji i bajameve eshte shume i mire per floket tuaj. Ajo eshte e pasur me vitamina A,B,D,E, gjithashtu me proteina dhe me kripera minerale te cilat kane nje efekt ushqyes si per floket dhe per lekuren tuaj. Ate mund ta perdorni dhe per fytyren , per ti dhene asaj nje butesi dhe hidratim.
Indikacionet
Floket e thate dhe te brishte , rregullimin e tyre
Floket e lyra
Perdorimi
Ai eshte si shampo dhe mund te perdoret dhe mbas saj
Ai eshte gjithashtu dhe si maske mbrojtese per floket

(Visited 138 times, 1 visits today)
Top