Sexta-feira, 31/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

VAJ XHERXHIRI(Rocket)

VAJ XHERXHIRI(Rocket)

 

Grilled-pepper-soup

VAJ XHERXHIRI(Rocket)

Dobite e tij:

•Aktivizon aktivitetin seksual, sepse përmban B5.

•Shërben si përforcues i përgjithshëm kundër dobësisë së diabetit.

•Lehtëson urinimin.

•Shërben si anti-kolle dhe hap oreksin.

•Forcon dhëmbët, mishin e dhëmbëve dhe mbron nga plasaritja e tyre.

•Ul nivelin e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak.

•Largon gëlbazën.