Quarta-feira’, 22/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Xherxhiri

Vaj Xherxhiri

vaj xherxhiri

VAJ XHERXHIRI(Rocket)

:Dobite e tij:

•Aktivizon aktivitetin seksual, sepse përmban B5.

•Shërben si përforcues i përgjithshëm kundër dobësisë së diabetit.

•Lehtëson urinimin.

•Shërben si anti-kolle dhe hap oreksin.

•Forcon dhëmbët, mishin e dhëmbëve dhe mbron nga plasaritja e tyre.

•Ul nivelin e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak.

•Largon gëlbazën.

(Visited 352 times, 1 visits today)
Tags:
Top