Sábado, 26/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Neem-i ose Margosa

Vaj Neem-i ose Margosa

Vaj Neem-i ose Margosa9bb6fed1227442ebb87fe1fddb3fde8d

Vaj Neem-i ose Margosa është një trajtim i shkëlqyer për fytyrën i përdorur prej shekujsh. Pastron lëkurën në thellësi duke hequr puçrrat dhe pikat e zeza. Rekomandohet për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Gjethet e Neem-it janë një pastrues i mrekullueshëm për gjakun. Kjo bimë shëron plagët dhe ka veti antiseptike.

(Visited 239 times, 1 visits today)
Top