Sexta-feira, 21/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Kastori ( Castor Oil )Vaj Kastori ( Castor Oil )

( Castor Oil ) Vaj Kastori
Vaji i kastorit eshte efikas per:
Rritjen e qerpikeve
Per forcimin e flokeve
Perdoret per masazh per lekuren dhe kunder rrudhave
Mund te perdoret vetem por dhe i perzjere me masken e fytyres.
Per forcimin e qerpikeve mund te hidhen 2-3 pika ne rimel

(Visited 38 times, 1 visits today)
Top