Segunda-feira, 17/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Kardamoni krijon një ndjenjë qetësimi dhe rehatie, duke përgatitur trupin për një marrëdhënie pasionanteVaj Kardamoni krijon një ndjenjë qetësimi dhe rehatie, duke përgatitur trupin për një marrëdhënie pasionante

Vaj Kardamoni (Kardamon Oil )

I dobishem per guret ne veshka,
semundjet urinare, crregullimet e tretjes.
Perdoret per trajtimin e inflamacioneve te mishrave gojes dhe kunder demtimit te kavitetit te dhembeve.
Efikas kunder infeksioneve te lekures dhe pucrrave te fytyres.Ndikon direkt në sistemin nervor. Krijon një ndjenjë qetësimi dhe rehatie, duke përgatitur trupin për një marrëdhënie pasionante.

(Visited 162 times, 1 visits today)
Top