Segunda-feira, 23/9/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj karafili

Vaj karafili

vaj karafil

Vaj karafili


Vaji i karafilit është një analgjezik natyror dhe pushon dhimbjen e dhëmbit, madje dhe dentistët e përdorin. Merrni një pambuk, lageni me vaj karafili dhe vendoseni në dhembin e infektuar.

(Visited 52 times, 1 visits today)
Top