Quinta-feira, 28/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Jasmine (Jasmin Oil)

Vaj Jasmine (Jasmin Oil)

9k=(1)

Vaj Jasmine (Jasmin Oil)

I jep lekures freski dhe butesi,
permireson humorin,ndihmon per te lehtesuar simptomat e PMS,
per te permiresuar gjendjen shpirterore dhe ju mundeson te flini qete dhe embel.
Suport natyral ne raste stresi dhe ankthi.

(Visited 205 times, 1 visits today)
Top