Terça-feira, 28/1/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj i Trëndafilit të egër

Vaj i Trëndafilit të egër
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vaj i Trëndafilit të egër

 

Ky vaj mund të përdoret nga çdo person, i çdo moshe, me çdo lloj të lëkurës. Vaji është i lehtë të absorbohet nga lëkura dhe nuk lë prapa asnjë mbetje.

 

Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme.

 

Përmirëson paraqitjen e lëkurës në rast të:

Shenjave pas akneve, djegieve.

Lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Dëme e shkaktuara nga dielli.

Unifikon tonin e lëkurës.

Njollat që krijohen nga mosha.

Ekzemë, dermaitis, psoriasis.

(Visited 53 times, 1 visits today)
Top