Segunda-feira, 27/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj i fares se kajsise (Apricot Kernel Oil)

Vaj i fares se kajsise (Apricot Kernel Oil)

2Q==

Vaj i Fares se Kajsise(Apricot Kernel Oil)

I pasur me vitaminen B17.
Perdoret si maske per pastrimin dhe zbardhjen e lekures se fytyres.
Perdoret si zbutes per lekuren e fytyres.
Ndihmon ne luftimin e rrudhave te fytyres si rezultat i permbatjes se tij te antioksidantevenattyral dhe ndihmon ne mbrotjen e lekures nga efektet e demshme te therrmijave te mbetura nga berthamat qelizore.

(Visited 421 times, 1 visits today)