Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Dellenje (Juniper Oil)

Vaj Dellenje (Juniper Oil)

12391330_1511612315834807_5963817954153408606_n.png

Vaj Dellenje (Juniper Oil)

Perdoret per perdorim te jashtem me lyerje per kycet e prekura nga reumatizma,madje edhe ne raste te renda,per trajtimin e disa semundjeve te lekures,sherben si dizifektant i traktit urinar.
Perdoret per te ndihmuar pacientet me Sida,turbekuloz,diabet dhe albuminuria.

(Visited 174 times, 1 visits today)