Terça-feira, 7/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

V A J – kundër plasaritjeve në lëkurë

V A J – kundër plasaritjeve në lëkurë
V A J – kundër plasaritjeve në lëkurë

Vaj unik që shërben kundër:
🍃shenjave,
🍃strijave pas lindjes,
🍃vijave,
🍃plakjes së lëkurës,
🍃dehidratimit të lëkurës,
🍃çarjes së lëkurës gjatë shtatzanisë.

Vaj i cili ndihmon në kujdesin e veçantë të një lëkure të dëmtuar nga çarjet dhe strijet.
Mjafton të aplikoni dhe masazhoni zonën lëkurore me vaj aty ku keni plasaritje në lëkurë dhe do ta shihni efektin e duhur me kalimin e kohës!

(Visited 90 times, 1 visits today)
Top