Quinta-feira, 6/8/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Uthulla e mollës kundër dhimbjeve

Uthulla e mollës kundër dhimbjeve

Uthulla e mollës

Uthulla e mollës


Dhimbjet e muskujve mund të pushohen me uthull molle, pasi ajo ka veti anti-inflamatore. Merrni një garzë dhe vendoseni në përzierjen e uthullës me ujë, dhe më pas vendoseni mbi pjesën e trupit që keni dhimbje. Përsëriteni këtë procedurë disa herë derisa t’ju largohet plotësisht dhimbja.

(Visited 99 times, 1 visits today)
Top