Quarta-feira’, 17/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ushqimet dhe pijet natyrale qe rrisin laktacionin (qe nxisin prodhimin e qumeshtit te gjirit).Ushqimet dhe pijet natyrale qe rrisin laktacionin (qe nxisin prodhimin e qumeshtit te gjirit).

Ushqimet dhe pijet natyrale qe rrisin laktacionin (qe nxisin prodhimin e qumeshtit te gjirit).
-Uje
– qumeshti i bajameve
-embelsira (mundesisht te bera vete me sheqer kaf ose mjalte)
– hudhra (por pa e tepruar)
– karrote
-arra
-fara susami
– xhinxher caj ose si fryt
– boze
– Caj kamomil me mjalte

(Visited 80 times, 1 visits today)
Top