Domingo, 1/8/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Urime festen e Kurban Bajramit

Urime festen e Kurban Bajramit

Stafi i faqes sonë ju uron Kurban Bajramin te gjithe muslimaneve kudo qe janë.Me shprese se Allahu i Larmadherishem na pranon adhurimet dhe lutjet tona.Të gjithë ata të cilët patën mundësi që të prejnë kurbane Allahu ua pranoftë ato.

(Visited 956 times, 1 visits today)
Top