Sábado, 20/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Urime festa e Kurban Bajramit nga Mergim MavrajUrime festa e Kurban Bajramit nga Mergim Mavraj

Drita kesaj dite le ta ngroh shpirtin tone, gezimi le ta munde hidherimin;

Zoti ua dhashte ate qe nuk e keni dhe ua shtofte ate qe e keni.

Me fat dhe shum Te mira ne familjet e juaja.

URIME FESTA E BAJRAMIT

#Eidmubarak #FrohesOpferfest

(Visited 3 times, 1 visits today)
Top