Sábado, 22/1/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Urime festa e Fitër Bajramit!

Urime festa e Fitër Bajramit!

Stafi i faqes sonë ju uron Fitër Bajramin gjithë vizitorëve,anëtareve të faqes dhe gjithe muslimaneve kudo qe janë.

Kjo festë vjen pas shumë ditësh të agjërimit, përkushtimit dhe falënderimit të besimtarëve ndaj Krijuesit dhe duke ngjallë ndjenjën fisnike të mbështetjes dhe solidaritetit midis njerëzve.

Allahu na pranofte Ramazanin , adhurimet tonë si dhe na faltë mëkatet.Amin

Urime dhe me fat!

(Visited 443 times, 1 visits today)
Top