Terça-feira, 31/3/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ulcera e gojes,per largimin e tyre perdorni kete recete

Ulcera e gojes,per largimin e tyre perdorni kete recete

Keto quhen ulcera te gojes. Per largimin e tyre perdorni kete recete;
Nje luge kafe kripe te jodizuar
Nje luge kafe mjalte
Nje luge kafe sode buke
Nje luge kafe vaj kokosi. Perziejini se bashku dhe vendosini mbi shenje. Lerini te veprojne per 15 minuta pastaj largojeni me ane te nje kubi akulli.
Perseriteni 2- 3 here ne dite.

(Visited 262 times, 1 visits today)
Top