Sábado, 6/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Uji me xhenxhefil: Tret shtresat e yndyrës

Uji me xhenxhefil: Tret shtresat e yndyrës

Xhenxhefili vepron si djegës i yndyrës dhe ndihmon në humbje peshe.

Kjo erëz ju bën të ndjeheni të ngopur, kështu që nuk do të keni nevojë për ‘grimcime’ mes vakteve.

Uji me xhenxhefil: Tretë shtresat e yndyrës

(Visited 154 times, 1 visits today)
Top