Sexta-feira, 28/1/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

UJI DETOKS

UJI DETOKS

 

Ne kete stine konsumi i ujit eshte thelbesor per trupin.
Duhet pirë shumë ujë për të pasur një trup dhe lëkurë të tonifikuar.
Nëse ju duket i mërzitshem uji i thjeshtë mund të përdorni fruta dhe erëza për ta bërë aromatik dhe antioksidant shumë të mirë.
Shumë njerëz e neglizhojnë për shkak se nuk kanë etje.
Vendosni kombinimet e meposhtme ne nje ene me uje dhe akuj dhe e lini me kapak te mbyllur ne frigorifer per te pakten 2 ore, ne menyre qe te leshohen ne uje aromat dhe perberesit e frutave!
1. 2 feta limon
2. 3 copeza xhenxhefil i fresket
3. 3 feta kastravec
4. 3 gjethe mente te fresketa

(Visited 148 times, 1 visits today)
Top