Sábado, 23/11/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Uje me krip deti

Uje me krip deti

Uje Me Krip Deti

Shumë prej nesh e kemi dëgjuar këtë thënie plakash se të gurgullosh ujë me krip deti ndihmon të përmirësoni fytin e skuqur. Nuk e di për juve por me siguri edhe ju nuk e keni besuar këtë edhe aq dhe mu ashtu kamë bërë edhe unë deri sa s’kam lexuar këtë studim këtu (në anglisht) që vërteton se ndihmon – të gurgullosh ujë me krip të ndihmon të zbutesh fytin e skuqur.

(Visited 116 times, 1 visits today)
Top