Sexta-feira, 25/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kujdes, mos thoni ‘insha Allah’ ne dua!

Kujdes, mos thoni ‘insha Allah’ ne dua!

Kujdes, mos thoni ‘insha Allah’ ne dua! Mjafton te luteni si: o Allah ma mundeso kete, o Allah ma mundeso ate.. duke i perdorur edhe emrat e bukur te Tij! Ne lutjet tona nuk duhet ta bashkengjesim kushtin ‘nese do Ti’, sepse per Allahun gjithcka eshte e lehte, dhe Ai pergjigjet kur te doje e si te doje!

Allahu e di me se miri,

Hoxhe Ekrem Avdiu

(Visited 685 times, 1 visits today)
Top