Sábado, 10/6/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Ua preferojme librin Bestseller….

Ua preferojme librin Bestseller….

mos u trishtoUa preferojme librin Bestseller….

Librin me titull: ” Mos u Trishto”
Autor: Shejh Aid el-Karni
Blihet ne: Librari islame ne vende tuaja. Dyqani Islam Ikra

Disa dobi nga libri:

– Largimi i mërzisë dhe kotësisë
– Largimi nga njerëzit e padobishëm
– Zgjidhja e gjuhës dhe përfitimi në aspektin gjuhësor
– Zhvillimi i trurit dhe të menduarit
– Shtimi i njohurive dhe dobia nga ato
– Përfitimi nga biografitë e njerëzve të sukseshëm dhe të urtë gjatë historisë
– Qetësimi shpirtëror dhe shtimi i vetëbesimit
– Përforcimi i imanit,sidomos gjatë leximit të librave me tëmatikë islame,etj.

Shperndaje….

Tags: