Segunda-feira, 27/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Tumori në stomak

Tumori në stomak

tumoret

Gjeja e pare qe duhet bere eshte ndryshimi i ushqyerjes dhe menyres se jeteses sepse kjo menyre jetese qe ka bere e ka cuar ne tumorr ne stomak. Le ti marrim me rradhe.

Pastrimi i organeve. Duhet te pastrohen ne dy menyra: te pergjithshme qe behet cdo muaj dhe te perhershem qe behet cdo dite. Nje here ne muaj ky person ne mengjes esell te marre 1 luge sulfat magnezi te perzieje ne nje gote uje te ngrohte dhe ta pije.

Cdo dite te pije esell 2 gota uje ne njeren te fuse gjysem limoni me nje luge kafe sode buke.

Ngrenia. Temos te teproje ne ngrenie . Tani ai ka nevoje per ushqime natyrale. Cdo dite te pije 1-2 gota leng lakre te bardhe, karrote, limon, molle dhe panxhar i kuq.Ne lengun e frutave te fuse nje perzierje me mjalte , polen lulesh, polen palme, fara liri, dhe koriander e xhinsing.Kete perzierje do ta gjeni ne telefonin t0672326580. Duhet te konsumoje dhe 10 kokrra fara te molles ti kafshoje dhe kur te dalin kajsite farat e kajsive 5-6 kokrra. Keto kane vitaminen B17 qe eshte kundra tumorreve. Gjate dites duhet te konsumoje pak ushqim, te zgjedhur dhe me e mira eshte supe me leng zog pule fshati me pak oriz thjerreza etj. Te fuse brenda dhe pak kurkum ose shafran qe eshte per drenazhimin e melcise. Te futet urgjent ne pastrimin e melcise se kjo do te ishte shume ndihmuese dhe se fundi ti lutet shume Krijuesit te gjithesise ta largoje kete te keqe qe i ka rene se vetem Zoti i Madh eshte sheruesi i cdo semundje dhe te gjithe te tjeret jane sebepe qe Zoti i ka krijuar.