Sexta-feira, 17/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Tumor ne tru

Tumor ne tru

tumori ne tru

Tumor ne tru

Per tumoret ne tru duhet te konsumohet nje filxhan caj nga bari i bletes (melisa officinalis) ne dite duke e gelltitur ngadale.

Pasi te kete vluar nje filxhan caji me uje futet nje kapje me tre gishta bar blete dhe lihet te ftohet per dhjete minuta kullohet dhe pihet e pa embeltuar.

melisa

(Visited 709 times, 1 visits today)
Top