Domingo, 26/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Tuberkuloza e mushkërive

Tuberkuloza e mushkërive

tuberkulozi

Tuberkuloza e mushkërive

Lëngun e trëndafilit duhet përzier me mjaltë dhe të pihet nga një filxhan në mëngjes dhe mbrëmje, ndërsa me përzierjen e mjaltës dhe vajit të ullirit duhet lyer gjoksin dhe qafën para gjumit. Kjo përsëritet gjithnjë derisa Allahu Lavdiplotë nuk dhuron shërim, e Ai mundet gjithçka.

(Visited 244 times, 1 visits today)