Quinta-feira, 19/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Trajtoni mykerat ne shtepi

Trajtoni mykerat ne shtepi

Trajtoni mykerat ne shtepi.
Perzieni dy luge gjelle uthull molle ne nje gote uje te ngrohte dhe pijeni 2 here ne dite.
Me te njejten sasi te uthulles se molles dhe te ujit, trazojini bashke dhe hidhini mbi myk( ne kembe ose ne duar, kudo te jeni te prekur). Lere te veproje per 30 minuta dhe pastaj shpelajeni me uje.

(Visited 869 times, 1 visits today)