Segunda-feira, 26/9/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Thuaje kete lutje : O Allah largoje nga trupat tane cdo semundje ,cdo magji, cdo helm ,cdo mesysh

Thuaje kete lutje : O Allah largoje nga trupat tane cdo semundje ,cdo magji, cdo helm ,cdo mesysh

Thuaje kete lutje : O Allah largoje nga trupat tane cdo semundje ,helm,magji,mesysh,merzi,brenge,pikellim dhe zevendesoje me shendet ,lumturi dhe gezim

O Allah largoje nga trupat tane cdo semundje ,helm,magji,mesysh,merzi,brenge,pikellim dhe zevendesoje me shendet ,lumturi dhe gezim

O Allah largoje nga trupat tane cdo semundje ,helm,magji,mesysh,merzi,brenge,pikellim dhe zevendesoje me shendet ,lumturi dhe gezim !!!

 

(Visited 1,833 times, 1 visits today)