Domingo, 22/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Thirrje urgjente per ndihme

Thirrje urgjente per ndihme

Thirrje urgjente per ndihme
(E mare nga profili I hoxhes Bilal Shkrepi)

Te nderuar!
Nje nga hoxhallaret e nderuar te Tiranes ka nevoje urgjente per ndihmen e kujtdo mundet sado qofte ajo ndihme.
Bashkeshortja e hoxhes eshte shtatzane ne muajin e 8.
Femija eshte me probleme, ka vrime ne bark dhe organet jane jashte.
Pas vizitave dhe konsultave ne Shqiperi, i sygjeruan ta abortoje.
Pas vizitave dhe konsultave ne Gjermani, mjeket atje moren persiper operimin e femijes menjehere pas lindjes qe te kthejne organet ne vendin e tyre dhe te mbyllin vrimen.
Data e operimit do caktohet ne fund te shtatorit.
Operacion eshte i komplikuar dhe i kushtueshem.
Per operacionin i kane kerkuar 18.000 – 25.000 euro.
Hoxha nuk ka aspak mundesi ta perballoje koston e operacionit.
Cdo kontribut juaji eshte nje ndihme e madhe per ardhjen ne jete te foshnjes.
Kujtoni fjalen e Zotit ne Kuran: ”Kush i mundeson jeten dikujt, eshte si ti kete mundesuar jeten gjithe njerezve”
Zoti pranofte dhe shperblefte me mbrojtjen tuaj ne shendet, familje, pune dhe pasuri cdo kontribut tuajin!

P.s
Kush deshiron te kontriboje mund te shkruaj ne inbox, ose te tel hoxhe Ibrahimin (shokun e ngushte te hoxhes ne hall) ne nr: 0673951681.
Nr e llogarise se hoxhes ua dergoj me foto ne privat, sepse hoxha ska deshire te publikohet emri i tij.

(Visited 152 times, 1 visits today)