Terça-feira, 20/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Tetë rregulla për një jetë më të mirë

Tetë rregulla për një jetë më të mirë

8 rregulla për një jetë më të mirë

  1. Mos urrej kurrë
  2. Mos u shqetëso
  3. Jeto thjesht
  4. Prit pak prej njerzve
  5. Jep me shumë
  6. Gjithmon buzeqesh
  7. Jeto me dashuri
  8. Dhe më e mira nga te gjitha jeto me besim ne Allahun

(Visited 234 times, 1 visits today)
Top