Terça-feira, 18/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Terapia natyrale per gastritin kronik:

Terapia natyrale per gastritin kronik:

Terapia natyrale per gastritin kronik:
Gjysme gote leng karrote dhe gjysme gote leng spinaqi (keto te shtrydhura ne shtrydhese frutash, jo lengje te gatshme).
Perdoret 2 here ne dite.

-Mesimet e Dioles –

(Visited 177 times, 1 visits today)
Top