Segunda-feira, 23/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Terapia me e lehte per sherimin e migrenes

Terapia me e lehte per sherimin e migrenes

truri

Terapia me e lehte per sherimin e Migrenes (semundje neurologjike me dhimbje pulsative te kokes, shpeshhere e shoqeruar me vjellje, fotofobi/ndjeshmeri ndaj drites, fonofobi/ ndjeshmeri ndaj zerave dhe aromave) eshte Hixhamja/Cupping, ku efekti mund te arrihet me 2-3 seanca njemujore apo tremujore, varesisht nga gjendja e pacientit.

(Visited 114 times, 1 visits today)
Top