Quarta-feira’, 4/8/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Terapia 7 ditore kundër gripit dhe të ftoftit

Terapia 7 ditore kundër gripit dhe të ftoftit

TERAPIA 7 DITORE PËR TË GJITHË JU QË KENI GRIP DHE FTOHJE!

Receta:

Çdo mëngjes nga 300 ml ujë të ngrohtë me lëngun e një limoni, 3 cm xhenxhefil, 1 cm spec të kuq djegës të bluar, 1 lugë çaji turmerik pluhur dhe 1 lugë mjaltë organik.
Përzijini përbërësit dhe e përdorni tërë dozën ditore çdo ditë përgjatë 7 ditëve.

(Visited 118 times, 1 visits today)
Top