Sexta-feira, 17/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Telefoni që kushton 4.900 euro

Telefoni që kushton 4.900 euro

4900 euroVertu nxjerr në treg telefonin inteligjent Android që kushton4.900 euro. Vertu Castellation është i pajisur me një procesor dual-core 1.7Ghz Snapdragon, një kamerë 13-megapikselë, ekran 4.3-inç 720p, 32GB memorie të brendshme, GPS, një bateri 1800mAh, lidhje 3G HSPA + dhe Android 4.2.2 Jellybean.

Lëkura e telefonit është në disa ngjyra: në të zezë, portokalli, kafe dhe të kuqe. /albeu/

(Visited 108 times, 1 visits today)
Top