Sexta-feira, 5/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Tea Tree Oil për te ndihmuar lëkurën e yndyrshme dhe me akne

Tea Tree Oil për te ndihmuar lëkurën e yndyrshme dhe me akne

Tea Tree Oil për te ndihmuar lëkurën e yndyrshme dhe me akne

Tea Tree Oil është shume i mire kundër puçrrave. Aplikojeni ne gjendjen e tij te pastër për disa minuta ne zonat qe ju intereson dhe me pas shpëlajeni mire. Për një veprim me pak agresiv bashkoni disa pika nga kremi juaj hidratant. Ky vaj esencial redukton përmasat e puçrrave.

Tea Tree Oil mund ta gjeni në barnatoret.

(Visited 98 times, 1 visits today)
Top